Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 551 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 21:23

8,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


9,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 214 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 1.9 tdi automatik 2009

Shitet audi A3 1.9 tdi automatik
Viti prodhimit 2009
Vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe optike
Per me shum tel 045 686 456


Shpërndaje:

Veturat e fundit