Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 312 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:32:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 195 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 207 1.6 HDI 2011

Shes PEUGEOT 207 HDI 1.6 Diesel 2011 Model Premium
Vetura esht e sapo ardhur e doganuar
Me gjitha serviset e kreyra me liber servisi
Me dy qelsa si dhe kaishin dhembzor te ndrruar /per me shum 044 406 206


Shpërndaje:

Veturat e fundit