Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 1868 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2020 21:28

5,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Golf IV Pacific

Shitet vetura Golf 4 Pacifik 1.9 TDI , viti 2003, 260,000 KM. Gomat e dimrit me bandasha dhe gomat e veres me felllne te reja gjendje shume te rregull per me shume info na kontakton i 044 244 829


Shpërndaje:

Veturat e fundit