Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 674 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2020 16:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 223 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 highline full opsione

Ngjendje perfekt osht kerri . 2.0 4motion lkur mrena karrika me nxemje muzik te integruar pulla ntimon cenzor para mbrapa klim dy zonale magazin 6 cdfshirse automatike xenon me levizje gomat e reja servisin e kryer ska sheja as grritha mren shum i rujtun ska nevoj per investim. Kontakto +38344917009

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit