Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 111 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2020 19:28

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Benz C220 CDI Automatik Blue Efficiency Elegance

Të interesuarit rreth qmimit dhe mundësisë së ndrrimit kontaktoni ☎️044 898 345
Mercedes Benz C220 CDI Automatik Elegance
Blue Efficiency 125 Kw 170 Ps
Viti i prodhimit 07/06/2009
Klimatronik
Senzore parkingu para
Senzore parkingu mrapa
Tempomat
Bordcomputer
Komanda ne timon
Dritare elektronike
Pasqyre elektronike
Pasqyret i palohen ne pull
Fellne me goma dimri
Regjistrim deri 23/10/2020
I gatshem per cfardo kontrolleShpërndaje:

Veturat e fundit