Vetura në shitje Peugeot Partner

Kjo veture ka pasur 155 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2020 11:03

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 192 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shitet pikap

shitet pikapi shume i pershtatshem per pune me 3 ulse viti i prodhimit 2010,abs, centrall dy qelsa,...

vetetje regjistrimi i ka skaduar ne janar te keti viti si dhe ka nevoj investim ne xhamin e shofershajmes eshte i krisur pak


Shpërndaje:

Veturat e fundit