Vetura në shitje BMW 530 Gran Turismo

Kjo veture ka pasur 251 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2020 13:50

13,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen BMW GT

Shes Veturen
BMW GT
530
3.0
Disel
Automatik / tiptronik
X-Drive
Viti 2009
245 pa
Full Opsion
Klim dy zonale
Navi
Bord kompjuter
Lekur
Komanda n’timon
Shpejsi n’timon
Radio
Cd
Dvd
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
StarStop
Panoram
Tempomat
Airbag
Lleda para dhe mrapa
Xenon
Bi xenon
Kamera 360*
Cenzora
Esp
Abs
Asr
Ne gjendje shum te mir teknike


Shpërndaje:

Veturat e fundit