Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 350 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 23:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Auto

  • Prishtinë
  • +38344207526

I SHITUR

Shitet dhe nderrohet
Vw Golf 6 2.0 TDI 2011
Dsg Automatik
Rks 8 muaj
Park Asist
Senzor parkimi
Karrika me.nxemje
Klimatronic
Navigation
Gjendje perfekte
Prishtine Auto Ch...👍
+383 (044) 207 526
+383 (044) 510 666


Shpërndaje:

Veturat e fundit