Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 413 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 23:02

3,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vilson

 • Mitrovicë
 • +38349139118

Polo 1.9 T(DI) Highline

Shes Polo 1.9TDI (Di)
Vetura posedon:
Vit te prodhimit 2002
Rks deri Nentor
Klimatronic
Abs
Alarm
4×Airbag
4xDritare me rrym
Pasqyre elektronike me nxemje
Timon levizes
Mbyllje me telekomand
Dritare te errsuara (30%)
Farat Kristal me levizje
Liber Servisi
Hargjime mesatare 5l/100km. 74kw
Model i avancuar high line
Vetura esht e importuar nga CH
Servisi:
(Ule komplet Filtera te sapo ndrruar)
(Set korp,llamell,..
Set Kaishi,pompa ujit,..
Gurnet te gjitha te kryera para 5mi Km)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit