Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 410 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/03/2020 16:04

1 EUR
7,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen VW Golf VI

Golf 6 1.6 manual viti i prodhimit 2010
Regjistrimi i pare -08.02.2011
Regjistrim deri muajin korrik
Senzora para dhe mbrapa
Mbyllje Qendrore 2 Qelsa
Gjama elektrik
Navi te madh , klimatronik
Shpenzime minimale
4.0 L/100km
Per ma shum info
Kontakti viber +38346108471


Shpërndaje:

Veturat e fundit