Vetura në shitje MINI Cooper S

Kjo veture ka pasur 645 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/03/2020 04:23

3,599 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MINI COOPER S 1.6 SPORT 2003 RKS

Shitet dhe nderrohet
Mini Cooper S 1.6
Regjistrim 4 muaj
Goma te reja dimrit
Gjendje perfekte
Prishtine Auto Ch....👍
+383 (044) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit