Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 741 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/03/2020 04:23

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 179 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2007 RKS

Shitet dhe Nderrohet
Audi A4 B7 2.0 Tdi
103kw 140ps
Automatik 7g
Ardhur nga Zvicrra
Gjendje extra te mir
Rks deri 09.2020
Prishtine Auto Ch...👍
+383 (044) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit