Vetura në shitje Ford Fiesta

Kjo veture ka pasur 395 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2020 22:02

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 15 300 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Fiesta

Prejardhja e vetures Zvicerr
Me liber te servisit
Servisin e madh te kryer ne zvicerr

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Kompjuter

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit