Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 156 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:17:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 1.6 Me Dogan te paguar

Golf 6 1.6 , i posa ardhur nga gjermanija me dogan te paguar , serviset e kryera ne gjendje shumë te mir
Prodhuar : dhjetor-2012
*210.000 Km me libra te servisit
*Dizell
*Manual
* Çelsa 2
*Karrika me nxemje
*Senzor shiut
*Dritat Automatik
*Multi-funksion timon
*Tempomat
*Bluetooth , aux
*ESP , ABS
*Diska te ri -4
*Gurtne te reja - 4
Per me shume info kontakto ne NR:+38349703505
Viber , whatsapp

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit