Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 534 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2020 23:37

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 227 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Touran 1.9 Diesel Dsg 2007

Shitet touran 1.9 diesel dsg
Viti 2007
Qmimi 5800 euro
Nr kontaktues 044319669
Viber +38344319669

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Fellne

  •  TCS


Shpërndaje:

Veturat e fundit