Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 152 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2020 13:22

7,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 211 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Volkswagen Touran Comfortline

Shitet vetura Touran ne gjendje te shkelqyer per me shum info contact

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit