Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 1966 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2020 14:29

16,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A6 S Line 3.0 Quatro 2011 me dogan ne rks

Shitet Audi 3.0 Quatro S Line
Posedon F1 Me nderru shpejcit ne vollan
Me 5 opcione te vozitjes
Fellne Shum te veqanta te S line
Km te kaluara 212.000 KM
Vetura Posedon
Navigacion,usb,cd,senzora para dhe mbrapa, komanda ne vollan Liber Servisi
Vetura ashtr ne gjendje perfekte si mbrenda ashtu dhe jasht.
Asht S Line me 250 PS
Vetura esht ne RKS.


Per me shum info mund te na kontaktoni apo vizitoni ne magjistralen Ferizaj-Prishtine - Ferizaj.

044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit