Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 126 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2020 14:29

8,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touran ,2013 1.6 DSG me dogan ne rks

#VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology
Marshi-Automatik DSG
Viti Prodhimit-2013
Qmimi-8990 euro
Vetura posedon:
Start/stop sistem
Senzora mbrapa me grafik
Navigacion,cd,usb,cd,hdd
Uleset me nxemje
Klime digitale
Gjama te pasem te errësuar fabrikisht
Led dritat mbrapa

Me dogan ne rks

044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit