Vetura në shitje BMW 118

Kjo veture ka pasur 416 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2020 14:27

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes BMW 118D automatik

BMW 118d automatik
Viti i prodhimit 2009
143PS
2.0 Diesel
Km te garantuara
Navi
Start stop system
Timon multifunksional
Xhamat me hapje/mbyllje elektronike
Radio,cd,aux
Senzora
Me dogane-RKS
Vetem 1 pronar ne Kosove
I doganuar dhe regjistruar ne vitin 2019 ne Kosove nga Zvicra
Çmimi 7900 i diskutueshem

+38345274974 (viber,whatsapp)


Shpërndaje:

Veturat e fundit