Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 254 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:15:25

950 EUR
700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 1991

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Pasat karavan

SHITET VETURA PASSAT 1.9 NE GJENDJE SHUME TE SHUME TE MIRE. VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHERE.


Shpërndaje:

Veturat e fundit