Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 627 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2020 14:27

7,750 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
100 cm³ 0 100 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6+ TDI •DSG AUTOMATIK• I DOGANUAR ( 100 MIJ KALUME GARANTUME ME LIBRA SERVISI ) VITI 2010

049 498 598. 044 846 447
VW GOLF 6 PLUS TDI DSG AUTOMATIK HIGHLINE 100 000 KM TE GARANTUARA ,ME DOGAN TE PAGUAR MODEL 2010, TEMPOMAT, SENZORA PER PARKING PARA DHE MBRAPA,SENZOR ZE SHIUT,KARRIKA ME NGROHJE,KLIMATRONIK,DRITA AUTOMATIK,GOMA TE REJA,I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA


Shpërndaje:

Veturat e fundit