Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 798 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2020 05:42

3,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1998

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes Veturen golf 4

shes golf 4 ne gjendje te mir
dizell
tdi 1.9
me klim

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  CD

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit