Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 169 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/05/2020 12:23

7,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


8,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra 2.0 cdti sport

Opel Astrat 2.0 cdti sport me kater te kuqe. Vetura e ardhur nga Gjermania dhe ka pasur vetem nje pronar ne KS. Servistet me vule dhe me km te garantuara. Full extra.


Shpërndaje:

Veturat e fundit