Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 820 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:03:19

9,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI DSG ME LIBER SERVISI FULL EXTRA VITI 2010

Opcionet viti 2010 2.0 tdi dsg automatik me liber servisi km te garantume servisi i krym komplet rrypi dhembzor i ndrrum set komplet vetura eshte e ardhur nga Zvicrra regjistrimi i dyt Kosove ne gjendje perfekte ne qdo aspekt
Navigacion
Komanda ne timon
Ndrrimi shpejtesive ne timon
Bordkompjuter
Tempomat
Ulset me nxemje
Senzora parkingu para mrapa
Senzor shiut
Senzor gomav
Dritat me lleda
Dritat me llup
Dritat xenon
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Larjen e dritav
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemjr
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd usb
Fellne te bukura me goma shume te mira
Vetuta eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt 044460171+383 44 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit