Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 113 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:08

7,300 EUR

(Çmimi)


7,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 1.6 TDI 2013 ME DOGAN

SHES APO NRROJ GOLF 6 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT 2013 POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG KOMANDA NE TIMON HIGHLINE 200 MI KM ME LIBRA PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  TV

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Immobilizer

  •  Mbyllje qendrore


Shpërndaje:

Veturat e fundit