Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 206 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2020 11:53

6,500 EUR

(Çmimi)


6,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra J 1.7 CDTI 2010 me dogan

Shes apo mrroj opel astra j 1.7 CDTI viti i prodhimit 2010 e posaardhur nga gjermonia dhe e doganuar posedon klim abs srs airbag ulse me nxemje alu fellge etj per ma shum info 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Matt

 •  Fellne

 •  Rimorkiator


Shpërndaje:


Veturat e fundit