Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 376 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2020 15:35

8,500 EUR
8,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Golf 6

Shes Veturen
Golf 6
1.4
Benzinë
Automatik / tiptronik
Viti 2011
Klim dy zonale
Navi
Bord Kompjuter
Radio
Cd
Dvd
Komanda n’timon
Shpejsi n’timon
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
Pasqyre me nxemje
Airbag
Esp
Lleda para dhe mrapa
Xenon
Bi xenon
Cenzora para dhe mrapa
Auto Pilot
Parkim lektronik
Tempomat
Abs
Asr
Ne fjendje shum te mir teknike


Shpërndaje:

Veturat e fundit