Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 268 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2020 13:10

8,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Opel insignia 2.0

Eshte ne gjendje te mir.Servisin e fundit e ka te kryer ne Zvicer.Me te gjitha opsionet dhe me panoram.


Shpërndaje:

Veturat e fundit