Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1080 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/05/2020 15:29

8,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf GTD

VW Golf GTD
*Viti i prodhimit 2010
*Motorri 2.0 170 ps
*Drita Bixenon, levizin neper kthesa
*Drita LED
*Dynaudio sound sistem
*Karrikat lekure me nxehmje dhe mbeshtetje
*Senzora parkingu
*Senzora shiu
*4x xhamat elektrik
*Pasqyret me mbyllje elektrike
*Navigation
*Aux
*Usb
*Bluetooth
*Km 189xxx mije me liber servisi
Pa dogane

Makine e sapo ardhur nga Gjermania

Per me shum info kontakto
Tel : +38345320780

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit