Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 348 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2020 19:12

7,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 163 955 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Polo

Shes Polon e sapoardhur nga Zvicra. Vetura eshte ne gjendje te shjelqyer optike dhe teknike. Vetura ka te paguar doganen , homologimin dhe sigurimin . Garantoj per kilometra dhe qe nuk eshte aksidentuar .Bejme ndrrim edhe me vetura me te mdhaja.


Shpërndaje:

Veturat e fundit