Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 409 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:57:02

4,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 22 000 KM

Peugeot 207 1.6 HDI Viti 2007 RKS Klimatronik Gjendje PERFEKTE

Peugeot 207 1.6 HDI 80 kW 109 PS Viti 2007 RKS por i skaduar.Vetura është në gjendje shumë të mirë, të kaluar 220,000 km.

shpenzimet:
4.5 l/100 km(kombinim)
5.8 l/100 km(qytet)
3.8 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimatronik 2 zonole AC (funksionale)
-Boardcomputer
-Radio CD
-Senzora parkimi mbas
-Senzor shiu
-Drita per mjegull
-Air bag
-Abs
-Esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-4 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike
-Pasqyret automatike i palohen
-Fshisat automatike
-Elektronik Child Lock
-Mbyllje qendrore
-Ngjyre metalike
-Fellne 16
-4 goma te dimrit M+S
-4 dyer
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit