Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 33 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2020 15:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Furgon 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 265 124 KM

Mercedes benz Sprinter 311 CDi Frigo

Mercedes benz
Sprinter 516 CDI
Viti 2016
Klim
275123 km
Automatik
Tempomat
Full I servisum ne mercedes
I parapam per ndihm Te shpejt
Me gjithat paisjet
Gjendje perfekte
049-292-252
044-272-497
049-727298

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit