Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 129 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:52:46

10,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 188 000 KM

Mercedes E 220d Evo viti 2006

Shitet vetura Mercedes E class viti prodhimit 2006
Modeli W211 E 220d evo 170ps Diesel.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt komplet,regjistrim rks ka edhe 7 muaj.
Km te kalume i ka 188000km me garancion, e ka edhe libren e servisit komplet.
Servisin e ka te kryer,vajin e automatikut e ka te ndrruar.
Vetura eshte e ardhur nga Gjermania ne Janar 2018 dhe eshte qe 2 vite ne Ks.
Per me shume info. kontakto ne kete nr. te tel. 049126571 si dhe mund te shkruani ne viber ne kete nr te njejt te tel. +38349126571.
Ndrrim nuk beje.
Ju lutem pas ores 22:00 mos kontaktoni per info.

Shpërndaje:

Veturat e fundit