Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 527 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/06/2020 16:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 234 000 KM

PASSAT

Shes Passat TDI 2.0 103 kw 2010 ka klim tronik ka shpejtsi ne vallon ka tempomat ka pulla ne vallon ka karrika me nxemje ka dy qelsa ka liber servisi ka servisin e kryer ne gjermani komplet eshte bluemotion ka 230000 km ka ndrru kaishin rebrasnin tash i ka 234000 km tash i ka me liber te garantume sapo ka ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje teknike shum te mire 045-966-353

Shpërndaje:

Veturat e fundit