Vetura në shitje Kia cee'd

Kjo veture ka pasur 193 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:37:07

13,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2020

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 0 000 KM

Shes KIA CEED

😉7 Vjet Garancion 😉
😉7 Servisa Falas 😉
💥 Zbritje e madhe 💥 - 3500€
🔹 KIA CEED E RE 1.0 Benzin | Prej 17,000€ në 13,500€,
🔸 LX START T-GDI LP M/T

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit