Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 266 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:22:26

3,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 103 000 KM

Ford Focus 1.6

- 5 Shpejtesi
- Viti - 2011
- 103 mi KM të kalume
- Tepomant
- Board Kompjuter
- Klime Automatike 2 Zonale
- Komanda ne Timon
- Ulse me Nxemje
- Senzor Parkingut
- Senzor Shiuu
- Senzor Dritav
- 2 Qelsa
- Mbeshtets Dore
- Drita te Mjegulles
- Drita Automatike ne Kthes
- Radio - CD /AUX/Blutooth
- Dritaret me Pull
- Dritaret e Zeza Fabrikisht
- Vetura ështe ne gjendje të shkelqyshm esht me Liber Servisit
- Servisin e krym Komplet.
- Vetura esht e posa ardhun nga Gjermonija pa DOGAN
-Veturen mundeni me pa ne Drenas nr 049 676 909

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit