Vetura në shitje Mercedes-Benz E 270

Kjo veture ka pasur 92 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/07/2020 07:35

6 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 217 000 KM

Mb


Mercedes Benz E-Class E 270 LOOK EVO Avangarde Viti prodhimit 2003-2004.
Kambio automatike tip tronik disqe AMG 17. drita kseno bi kseno sediljet me ngrohje pasqyra elektrike dhe palosje timon druri dhe me grohje klima dixhitale komando ne timon stopat led baxha xhami perde elektrike limitator shpejtesie navi,mp3,aux dhe kalikator disqesh larje fenersh sensor parkimi para & mbrapa sallon lekure Super ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike..Te gjitha sherbimet e sapo bera

Shpërndaje:

Veturat e fundit