Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 275 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2020 10:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 250 000 KM

Vw tauran

Shitet VW Touran 1.6TDI viti 2013 eshte i ardhur nga zvicra nuk eshte i doganuar ka 278mij km,ne gjendje te rregullt me gjitha serviset e kryera ,manual 6 shpejtesi, Sensor përpara-mbrapa dhe anash, TEMPOMAT , AUX, BLUETOOTH,KLIMATRONIK,Timon multifunksional , PALIMI I PASQYREVE AUTOMATIKE DHE ME NXEMJE , Ulese me nxemje,Park assitent ( parkim automatik),Sensor te shiut, Xhama elektronike ,2 QELSA,I Servisuar dhe i gatshem per ta vozitur.
Qmimi Me Marrveshje tel: 045528012

Shpërndaje:

Veturat e fundit