Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 77 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2020 18:31

5,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 285 000 KM

Touran ne gjendje te shkelqyer

TDI me I te kuqe, uleset me nxemje, ABS, 7 ulese, tempomat, ESP, 2 pale goma - vere dhe dimer, ne gjendje te shkelqyer

Shpërndaje:

Veturat e fundit