Vetura në shitje Mercedes-Benz 180

Kjo veture ka pasur 195 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2020 22:30

12,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 239 000 KM

Mercedes C Limuzinë , Motorri 2.2 Diesel

#Mercedes C Limuzinë , Motorri 2.2 Diesel
Viti Prodhimit-10.11.2013
Marshi-Automatik
Vetura posedon:
Drita led ditore perpara , dritat led mbrapa
Ulese me rrym (digitale)
Timimon multifunksional(komanda)
Klime 2 zonale
Tempomat
Pasqyre paluese automatike
Navigacion,dvd,usb,cd,sd card etj.

Me dogan te paguar

044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit