Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 142 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 16:22

7,444 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

BMW 120D

@Auto Salloni RAQI
Shitet BMW 120D
Viti i prodhimit 2011
Me dogan dhe homologim
Qmimi: 7.444 Euro
Tel:044777560,048777560

Shpërndaje:

Veturat e fundit