Vetura në shitje Mercedes-Benz C 180

Kjo veture ka pasur 194 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/08/2020 23:33

2,000 EUR
2,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 1994

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1798 cm³ 250 000 KM

Shes veturen mercedes benz c180 viti 1994

Shes veturen mercedes benz c180 me motor 1.8 dhe eshte benzin plin me tabela 04Telefoni:046167605
Viber:+37746167605
WhatsApp:+37746167605

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

Shpërndaje:

Veturat e fundit