Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1136 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/08/2020 17:39

2,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 0 250 KM

Audi A4 TDI

Audi A4 2.5TDl V6
Posedon:
Vitin e prodhimit 2000,
ABS , AirBag , ESP ,Klimatronic,
Central , Dritare me rrym,
Pasqyre me rrym + nxemje,
Bordcomputer, Shiber elektronik,
Timonin me levizje posht lart
Dritat Xenon Fabrikisht + Halogenka
Central me dirigjus, hapjen dhe mbylljen e dritareve me dirigjus nga largsia
RKS i sapo skaduar ,Motorr te vitit 2004 163Ps Shum e shpejt me hargjime mesatare
Ule Filtera te nderruara sot
Vetura eshte Model S-line , 6 shpejtsi
Vetura eshte ne gjendje shum te mir Teknike dhe Optike
Vetura eshte e gatshme per qdo perkthim pa hipotek garantoj per dokumentacion.
Verejtje: Qmimi pak i diskutushem.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit