Vetura në shitje Citroën DS4

Kjo veture ka pasur 187 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/08/2020 12:33

10 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

CITROEN DS4 1.6 eHDI AUTOMATIK VITI 2011 ME DOGANE

Tel&viber+383 044/701-321
Citroen DS4 1.6 HDI
Viti i prodhimit:2011
Motorri:1.6 diezel
Automatik tip-tronik F1
Fuqia 82Kw-112Ps
Navigacion
Tempomat
Komanda ne timon
Bluetooth/Aux//mp3 /Cd Player
Klima tronik dy zonale
Nxemje ne karriga
Karrigat me mashazhë
Start-Stop
Karriga e shoferit me memorie
Senzora parkingu
Lleda para mbrapa
Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Drita te mjegulles
Abs / Esp / AirBag
E Ardhun nga Jasht me Dogane te paguar

Shpërndaje:

Veturat e fundit