Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 176 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/08/2020 09:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 241 000 KM

Audi Q3 Quattro full extra


* Audi Q3 2.0 TDI Quattro
* 130 kw - 177 ps
* Regjistrimi i parë ne Kosovë
* Viti i prodhmimit 2012
* Start stop
* Quattro (4x4),
* 2000cc (2.0 TDI),
* Automatik (S-tronic),
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale "Plus"
* Board-computer,
* Km te kaluara 241000
* Auto hold sistem,
* Timon multifunksional,
* Karrika elektrike
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu
* Led Drita para,mrapa,
* Drita xenon bixenon,
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi ,SD-CARD,CD-Box ,Bluetooth,
* Fellne Alumini me goma te reja 2020
* Airbag
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit