Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1069 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/08/2020 15:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 000 KM

#BMW #530D #TWINPOWERTURBO #AUTOMATIK #AMBIENTLIGHT #245HP #2010

E ARDHUR NGA ZVICRRA 🇨🇭

Auto Salloni Dreni SH.P.K
📞 +383 (0) 49 367-466
📍 Dragodan / Prishtinë
📩[email protected]

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit