Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 216 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:56:09

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 190 000 KM

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2012 FULL OPSION FACELIFT

Tel & Viber +383/049272687
OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACELIFT
Viti i prodhimit 10.06.2011
Kilometra te garantuara 190.000 me liber te servisit
Manual 6 shpejtesi
Motori 70/kw 1.3 CDTI
Dizell
Vende 5
Limozine 5 dyer
Model 2013 FACELIFT
Interierin mbrenda me ngjyr te zez
Karrika recaro
Pulla ne vollan
Boardkompjuter
Klimatronike
Navigacion te madh TRAFFIC / NAVI
Eco sistem instrumentable me shpejtesi SHIFT
AUX / MP3 / BLUETOOTH
ABS / ESP AIRBAG
Xhama te zi nga prodhuesi
Xhama color fabrikisht termolizolues
Xhama me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Shpenzime 5.0 | 5.5
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 15zoll fabrikisht CONTINENTAL
Goma te dimrit dhe te veres
Gome rezerv
2 qelsa fabrikisht me centrall
Me liber te servisit full history
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Me dogan dhe homologim te paguar !

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit