Bandash me Gom

25 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Bandash me Gom

E shes 1 Bandash te Hekurit me Gjith Gom me nr 205/55/R16 per Audi A3 A4 A5 Golf 5 Golf 6 Golf 7 Touran etj
Goma me Bandash esht ne Drenas


Shpërndaje: