Fellne Per FORD 205/55/R16 Origjinale me Nr.Serik

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Ford

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Per FORD 205/55/R16 Origjinale me Nr.Serik

Shes Fellne dhe Goma për Ford jane me 4 shrafa ne gjendje perfekte me gjith goma te veres te vitit 2018 me Nr. 205 / 55 / R 16 . 2 goma jane thuajse te reja pa perdor . Fellnet jane ne gjendje te rregullt as jane te demtume apo te shtrembe
jane te ballancuara dhe jane ne rregull skan nevoj per asnje investim vetem per ti vendos ne veture jane Extra Press gomat !
qmimi i volitshem!
per me shum kontaktoni ne viber :
+383 49 261 509
Faleminderit per mirkuptim !


Shpërndaje: