Shiten fellnet 16” per Golf 5,6,7 me goma M+S

320 EUR
305 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten fellnet 16” per Golf 5,6,7 me goma M+S

Shiten fellnet Atlanta 16 coll per golf 5,6,7,Caddy,Touran me goma mesatere M+S Good year 205/55/R16.Me garancion per dridhje!


Shpërndaje: